loader image

Naturalne gryzaki dla psów

Suszone gryzaki i żwacze Doggy Village są monoskładnikowe. Nie są ulepszane chemicznie ani konserwowane, dzięki czemu że bogate w cenne składniki odżywcze. Psy to doskonale wyczuwają i chętnie wybierają nasze psie smakołyki.

Produkty

Suszone smakołyki dla psów

Nasze naturalne gryzaki dla psów to starannie wyselekcjonowane i zbadane składniki. Dbamy o to by surowiec do produkcji przekąsek pochodził wyłącznie z krajowych, certyfikowanych ubojni.

Suszone przysmaki dla psów to świetny sposób na nagrodzenie Twojego pupila za bycie dobrym. Są również bezpieczną alternatywą dla psów, które mają problemy z trawieniem.

Niektóre z zalet suszonych przysmaków dla psów Doggy Village to:

  • Wszystkie są naturalne i nie zawierają konserwantów
  • Mogą być podawane psom z wrażliwym żołądkiem
  • Nie ma ryzyka zakrztuszenia się
Suszone przekąski dla psa
NOWOŚĆ!

Te pyszne i zdrowe przysmaki dla psów nie tylko utrzymają czyste i zdrowe zęby, ale także pomogą poprawić ich samopoczucie. Twój pies pokocha smak i korzyści.

Skład zestawu: Żwacz barani, skóra wołowa, tchawica wołowa, skóra królicza, płuca wołowe (kostkowane)

Suszone przekąski dla psa
NOWOŚĆ!

Pamiętaj że najlepszym sposobem na nagrodzenie psa jest pyszny psi smakołyk. Dlatego stworzyliśmy zestaw dla naprawdę wybrednych psów.

Skład zestawu: Skóry, uszy i podroby z dziczyzny.

Suszone przekąski dla psa
NOWOŚĆ!

Nasze gryzaki dla psów produkowane są z czystego, świeżego mięsa, bez żadnych dodatków. To rozkoszna uczta, która ożywi Twojego psiaka.

Skład zestawu: Żwacz wołowy, penis wołowy, ucho królicze z futrem, przełyk wołowy, płuca wołowe (kostkowane)​

Josh Billings

Pies jest jedyną istotą na ziemi, która kocha cię bardziej, niż siebie samego.

Wasza ocena jest najważniejsza

Opinie klientów

Zapoznaj się z recenzjami naszych klientów.

AGATA THOMMÉE
AGATA THOMMÉE
2022-01-26
Zabawka rewelacja, szczeniak zadowolony i zajęty zabawą na pół dnia. Zdecydowanie polecam 🙂
silvette dash
silvette dash
2022-01-14
Również polecam! Zamówiłam w dzień rano zabawkę interaktywną, wieczorem następnego dnia przesyłka była do odebrania. Dodatkowo w prezencie dostaliśmy całe opakowanie gryzakow-przysmakow;). Urządzenie solidne, zadziwiło psiaka, trochę przestraszyło na początku, ale zaciekawiło. Plusem jest to, że od razu było naładowane i po otwarciu opakowania można dać zwierzakowi do zabawy. Dziękuję;)
Małgorzata Matyla
Małgorzata Matyla
2021-12-23
Super zabawki
Rafał Debrzak
Rafał Debrzak
2021-12-16
Fionie się spodobał Prize Orb 🙂
Jola K
Jola K
2021-12-06
Polecam sklep! Prowadzą osoby z sercem dla zwierząt!
vega l
vega l
2021-12-06
My dog loves Rolling Bone. The best toy what you could get for Christmas 🙂

Czym są naturalne gryzaki dla psów?

Suszone gryzaki dla psów to rodzaj psiego przysmaku, który jest przygotowywany z porcji mięsnych (dziczyzny, wołowiny, baraniny itp.). Zazwyczaj podaje się je psom jako przekąskę.

Oto kilka korzyści ze stosowania suszonych gryzaków dla psów:

  • Suszone smakołyki są mniej brudzące niż mokre,
  • mogą znacznie poprawić zdrowie zębów,
  • mogą być przechowywane przez długi czas bez psucia się.

Pamiętaj żeby zapoznać się ze składem i ogólnymi informacjami na temat naturalnych gryzaków dla psów Doggy Village:

W jaki sposób suszone gryzaki dla psów są korzystne dla Twojego zwierzaka?

Naturalne gryzaki dla psów nie są sobie równe. Niektóre są lepsze dla zdrowia zębów, inne są bardziej pożywne, a niektóre nawet zapewniają zwierzęciu dobry trening.

Ważne jest, aby wiedzieć, czego potrzebuje twój futrzany przyjaciel, zanim podniesiesz paczkę suszonych gryzaków dla psów.

Jak często powinienem karmić psa suszonymi gryzakami?

Powszechnym błędnym przekonaniem jest to, że ludzie myślą, że muszą codziennie karmić swoje psy suszonymi gryzakami, ale tak nie jest. Suszone gryzaki należy podawać psu okazjonalnie, a nie codziennie. Działają jak każda inna zabawka do żucia i nie powinny być postrzegane jako jedyna rzecz, którą możesz dać swojemu zwierzakowi w celach stomatologicznych.

Jakie są najpopularniejsze gryzaki dla psów?

Naturalne gryzaki dla psów są popularne wśród właścicieli zwierząt domowych z wielu powodów. Mogą być używane do ograniczania naturalnych zachowań żucia psa, pomagać w czyszczeniu zębów, a nawet poprawiać stan uzębienia psa.

Dostępnych jest wiele różnych rodzajów gryzaków dla psów, w tym gryzaki ze skóry surowej, gryzaki z futrem, pałki do żucia i tak dalej.

Jednak niektóre marki gryzaków dla psów mają problemy z kontrolą jakości i mogły zostać wyprodukowane ze składników niskiej jakości lub przy użyciu nieuczciwych praktyk pracy, co budzi niepokój właścicieli zwierząt domowych. Naturalne gryzaki Doggy Village są przyrządzone tylko z naturalnych składników, bez sztucznych dodatków. Kładziemy spory nacisk na jakość, dlatego nasze gryzaki są poddawane regularnie badaniom w państwowych laboratoriach weterynaryjnych.